fbpx

Komputery nurkowe

Komputery nurkowe i głębokościomierze

 

Nurkowe komputery to urządzenia charakteryzujące się bardzo dużą funkcjonalnością. Choć większość modeli wygląda jak tradycyjny zegarek, ich możliwości są naprawdę bardzo szerokie. Z ich pomocą możesz monitorować wszystkie pomiary niezbędne podczas bezpiecznego nurkowania pod wodą. Obliczą czas, głębokość zanurzenia oraz tzw. NDL (Non Decompression Limit), czyli najprościej mówiąc, czas określający jak długo możesz bezpiecznie przebywać pod wodą na danej głębokości bez dekompresji. W bardziej zaawansowanych modelach komputerów nurkowych znajdziemy również takie funkcjonalności jak kompas 3D, analiza tętna nurka, kolorowy wyświetlacz czy możliwość połączenia komputera z czujnikiem ciśnienia w butli.

Większość komputerów nurkowych dostępnych na NurkowyMarket.pl ma również możliwość przesyłania wszystkich danych do laptopa lub komputera stacjonarnego, dzięki czemu wszystkie niezbędne pomiary możesz mieć w jednym zorganizowanym miejscu. Własny głębokościomierz elektroniczny to także świetny sposób na cyfrowe monitorowanie wszystkich swoich postępów.

Showing all 8 results

  • Taśma do analizy gazu GUE
  • Sale! Divesoft Freedom Advanced Bottom TimerDivesoft Freedom Advanced Bottom Timer
  • Głębokościomierz ScubaproGłębokościomierz Scubapro
  • Folia ochronna na komputer Freedom Divesoft
  • Analizator Nitroksu FreedomAnalizator Nitroksu Freedom
  • Kabel USB Divesoft freedom
  • Silikonowa osłona ochronnaSilikonowa osłona ochronna 
  • Sale! Komputer Divesoft Freedom Basic NitroxKomputer Divesoft Freedom Full Trimic

Komputery nurkowe do nurkowania rekreacyjnego i technicznego

Komputer nurkowy jest podstawowym elementem wyposażenia, ponieważ odpowiada za bezpieczeństwo pod wodą. Rozpoczynając przygodę z tym sportem, będąc na kursie, możesz powstrzymać się od zakupu komputera. Jeśli jednak po kursie planujesz nurkować, komputer nurkowy dla początkujących jest niezbędny. W NurkowyMarket.pl oferujemy szeroką gamę komputerów do nurkowania rekreacyjnego i technicznego. Jak łatwo się domyślić, komputery do nurkowania rekreacyjnego będą charakteryzować się mniej skomplikowaną funkcjonalnością, a co za tym idzie niższą ceną. Są doskonałą propozycją dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją podwodną przygodę. Z kolei ci, którzy nurkują nieco dłużej i wciąż szukają nowych wyzwań, z pewnością wybiorą bardziej zaawansowane modele umożliwiające nurkowania dekompresyjne.

Wysokiej jakości komputery do nurkowania - różnorodność modeli

Nurkowy Market oferuje wysokiej jakości głębokościomierze renomowanych marek. Znajdą tu coś dla siebie zarówno nurkowie początkujący, jak i zaawansowani. Na uwagę zasługuje nie tylko funkcjonalność oferowanego sprzętu, ale również jego cena. Tani komputer nurkowy dla początkujących to pierwszy krok do rozpoczęcia wspaniałej przygody życiowej, jaką jest nurkowanie. Wszystkie produkty zostały wykonane z trwałych i odpornych materiałów, dzięki czemu urządzenia sprawdzą się nawet podczas najbardziej wymagających nurkowań i posłużą przez lata. Jesteśmy pasjonatami nurkowania, dlatego głębokościomierze w sklepie online NurkowyMarket.pl doskonale sprawdzą się u każdego nurka. Jeśli nie jesteś pewien, jaki komputer nurkowy powinieneś wybrać, napisz do nas lub zadzwoń. Uwielbiamy rozmawiać o wszystkim, co związane z nurkowaniem, dlatego zawsze Ci pomożemy.