fbpx

Latarki nurkowe

Latarki do nurkowania

Oświetlenie główne, latarki zapasowe, światło wideo, błyskacze, światła chemiczne.

Podwodne życie jest bardzo kolorowe, ale im głębiej się zanurzasz, tym mniej kolorów widzisz. Latarki do nurkowania to skuteczny sposób na rozwiązanie tego problemu, przez co będziesz mógł się cieszyć spektrum kolorów i życia pod wodą. Latarka podwodna to również element bezpieczeństwa pod wodą.

Światła nurkowe są niezbędnymi narzędziami używanymi przez nurków podczas nurkowań nocnych, jaskiniowych i wrakowych. Są również bardzo przydatne podczas eksploracji szczelin i pływania w rafach i miejscach nurkowych. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym nurkiem, czy dopiero zaczynasz, dobra latarka nurkowa jest ważnym elementem bezpieczeństwa i wygody każdego nurka.

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników


Sprawdzone latarki nurkowe - poznaj ofertę NurkowyMarket.pl

Jednym z podstawowych akcesoriów do nurkowania jest niewątpliwie oświetlenie. Dzięki niemu zapewniasz sobie i partnerowi wysoki poziom bezpieczeństwa podczas nurkowania nocą, na dużych głębokościach, lub podczas nurkowania wrakowego, czy jaskiniowego. Za pomocą światła możesz także komunikować się z innymi nurkami. Sklep internetowy ze sprzętem nurkowym Nurkowy Market wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, oferując sprawdzone latarki podwodne.

Latarka wodoszczelna LED - co wybrać?

Aby wybrać sprawdzone światło nurkowe, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii. Pierwszy to rodzaj nurkowania. Inny rodzaj światła jest potrzebny do nurkowania rekreacyjnego, inny do nurkowania technicznego. W nurkowaniu rekreacyjnym najczęściej jako główne źródło światła wykorzystywane są poręczne małe lampki.tarki LED. Z kolei do nurkowania technicznego nurkowie wyposażeni są w mocne latarki taktyczne. Za pomocą dodatkowych uchwytów można je zainstalować, aby pozostawić nurkowi wolne ręce.

Latarka wodoszczelna do nurkowania - duża moc, mały rozmiar

Obecnie praktycznie wszystkie źródła światła zarówno dla nurków rekreacyjnych, jak i technicznych zostały zastąpione lampami LED. W ciągu kilku lat nastąpił znaczny postęp zarówno w wydajności świetlnej (mocy), jak i koncentracji światła LED, co na początku było problemem. W oparciu o diody LED produkowane są zarówno ręczne, jak i duże żarówki bateryjne. Dzięki temu latarka do nurkowania LED nawet niewielkich rozmiarów zapewnia jasne i przestrzenne światło.

Latarki dla nurków charakterystyka

Przy wyborze odpowiedniego światła dla nurków należy zwrócić uwagę na takie parametry jak ilość lumenów. Im więcej lumenów, tym większy strumień światła. Równie ważny jest kąt skupienia światła latarki nurkowej. Im węższy kąt, tym więcej światła może dotrzeć dalej i lepiej nadaje się do komunikacji podwodnej. Bardzo ważny jest również czas świecenia. Wybór światła w tym przypadku uzależniony jest od długości planowanego nurkowania pod wodą oraz ilości planowanych nurkowań bez ładowania. Jeśli szukasz sprawdzonej latarki nurkowej, sprawdź naszą ofertę. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, a w razie potrzeby pomożemy dobrać sprzęt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.
console.log("x");