Nurkowe zakupy online

Nurkowe zakupy online

Nasz zespół pomoże Ci w doborze sprzętu,
dostosowanego do Twoich potrzeb nurkowych.

SPRAWDŹ NASZE

NOWOŚCI

NAJLEPSZE AUTOMATY
DO TWINA !

TECLINE V2 ICE - TEC2

❄️ Komfort oddychania w najtrudniejszych warunkach.
❄️ Wygodna i bezpieczna pozycja głowy.
❄️ Łatwy dostęp do zaworów i idealne ułożenie węży.

ODKRYJ NASZE

PROMOCJE

Sklep ze sprzętem do nurkowania Nurkowy Market

Sklep do nurkowania – idealne miejsce na każdą potrzebę nurkowania.

Nurkowy Market jest pionierem w dostarczaniu najlepszej jakości sprzętu dla wszystkich Twoich potrzeb nurkowych. Jesteśmy pasjonatami nurkowania z wieloletnim doświadczeniem. Dlatego chcemy dostarczyć największy wybór najlepszego sprzętu w najlepszej cenie oraz naszą fachową wiedzę. Nasi klienci są naszą siłą, a ich radość z nurkowania motywuje nas do ciągłego rozwoju, oferowania nie tylko sprzętu nurkowego, ale także serwisu automatów oddechowych, serwisu sprzętu nurkowego,  a innych instruktorów nurkowania zapraszamy do  programu instruktorskiego, który jest czymś zupełnie nowym na polskim rynku. Rozumiemy, że nurkowanie to nie tylko sport; to doświadczenie i przygoda na całe życie. Aby to doświadczenie było niezapomniane, współpracujemy tylko z najbardziej innowacyjnymi i zaufanymi producentami sprzętu nurkowego takimi jak: Tecline, Scubatech, Santi, SeaYa, Divesoft, Trojan. Sklep nurkowy online, to wszystko, czego potrzebujesz do swojego sprzętu nurkowego. Od manometrów, karabinków, płetw, pianek, automatów po suche skafandry, ocieplacze grzewcze, latarki, komputery nurkowe i wiele innych. 

Sklep dla nurków – dlaczego my?

Wiemy, co się liczy!

Nie jesteśmy tylko firmą wysyłkową, a zespołem doświadczonych nurków i instruktorów, którzy od lat nurkują i uczą nurkować. Wiemy, co jest potrzebne, aby nurkowanie było bezpieczne i przyjemne, i chcemy mieć pewność, że dzięki naszemu sprzętowi i poradom Twoja przygoda z nurkowaniem taka właśnie będzie – bezpieczna i przyjemna.

Wiemy wszystko o naszych produktach!

Ponieważ jesteśmy doświadczonymi nurkami, wiemy, o czym mówimy, jeśli chodzi o sprzęt do nurkowania. Lata doświadczenia, nurkowanie w różnych warunkach, od ciepłych wód Egiptu po zimy Bałtyk, pozwoliło zdobyć szerokie doświadczenie. Dlatego wiemy również, czego potrzebujesz, a czego nie, gdy nurkujesz tam, gdzie nurkujesz. Wszystko, co znajdziesz w naszym sklepie, zostało użyte, wypróbowane i zatwierdzone – ponieważ sprzedajemy tylko sprawdzony sprzęt, którego sami używamy do nurkowania.

Sprawdzamy wszystkie nasze produkty!

Ponieważ cały nasz zespół jest kompetentny i wykwalifikowany, jesteśmy inspektorami jakości. Wiemy, jaki ma być sprzęt do nurkowania i poddajemy wszystkie elementy dokładnej kontroli i przeglądowi technicznemu. 

Nie rdzewiejemy!

Branża nurkowania szybko się rozwija. Coraz bardziej zaawansowany sprzęt oznacza, że ​​prawie każdy może nurkować, nie tylko zagorzali poszukiwacze przygód. To świetna wiadomość. Dlatego coraz więcej klientów stale poszukuje najnowszego sprzętu, nowoczesnego i niezawodnego. Wiemy, to ponieważ sami chcemy używać tego co najlepsze, nieustannie testując i próbując rzeczy, szukając najbezpieczniejszego, najbardziej postępowego i najwygodniejszego sprzętu. Ponieważ ciągle szukamy innowacji na rynku nurkowym, zawsze trzymamy rękę na pulsie branży nurkowej, aby później przekazać naszą wiedzę dalej. 

Program instruktorski – sklep dla nurka

Sklep ze sprzętem nurkowym oferuje wszystkim instruktorom pracującym niezależnie rozszerzony katalog produktów, specjalne zniżki na sprzęt nurkowy, dostęp do szkoleń dla Doradców Sprzętowych w Akademii Tecline, oraz specjalne warunki na serwis automatów oddechowych.

Serwis – nurkowy sklep

Sprzęt nurkowy wymaga serwisu, który sprosta ich wyjątkowym potrzebom. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, a nurkowy ekwipunek musi być zawsze w doskonałym stanie. Coroczny serwis automatów oddechowych pozwala utrzymać sprzęt w najlepszej kondycji. Jesteśmy autoryzowanymi serwisantami sprzętu Tecline, Scubatech, oraz automatów Cressi. Możemy wykonać legalizację butli nurkowej, serwis manifoldu czy naprawić suchy skafander.  Nasz autoryzowany serwis Tecline posiada możliwość sprawdzenia serwisowanych przez nas automatów na specjalnej maszynie ANSTI testującej zgodność parametrów pracy z najnowszą normą europejską EN250:2014.