Tecline Military

Tecline Military to linia produktów używana przez Wojsko i Jednostki Specjalne podczas misji poszukiwawczych i ratowniczych. Jest to sprzęt wyprodukowany zgodnie ze specyfikacją związaną z pracą w trudnych warunkach.

Tecline Military - design

Ponieważ jest to sprzęt produkowany ściśle pod konkretne wymagania, z oczywistych względów najbardziej jego istotnym parametrem jest funkcjonalność. Wygląd, choć jest mniej kluczową kwestią, nie pozostaje jednak bez znaczenia. Produkty Tecline Military charakteryzują się minimalistycznym designem w kolorach szarości i czerni oraz odznaczają się najwyższej klasy ergonomią.

Czy warto?

Sprzęt dostosowany do potrzeb Jednostek Specjalnych musi być niezawodny, wytrzymały i mocny. Produkty z tej linii są wykorzystywane do prac w trudnych i niebezpiecznych warunkach, które wielokrotnie nie ograniczają się tylko do czynników termicznych czy ograniczonej widoczności w wodzie. Produkty Tecline Military muszą więc spełniać nie tylko określone standardy, lecz zagwarantować bezpieczeństwo i bezawaryjność w trakcie użytkowania, bez względu na okoliczności.

Dostępność

Produkty z tej linii nie są oferowane w regularnej sprzedaży. Ich dostępność jest zależna od nadwyżek produkcyjnych, dlatego też sprowadzamy sprzęt z tej linii tylko na podstawie indywidualnych zamówień. 
Sprawdź naszą ofertę sprzętu Tecline Military.

Możesz też do nas napisać — chętnie udzielimy wszystkich informacji.